Congratulations to our Northern California Best in the West winners and nominees! Best in the West recognizes Young’s employees who go above and beyond on a daily basis. We owe our success to our outstanding talent, and would like to thank you for the commitment and dedication you bring with you every day.

Richard Chavez
Express Store Manager of the Year 
Nominees:
Roy Robles

Bryan Bayuga
Cross-Class Warehouse Employee of the Year
Nominees:
Tiziano Alafaci

Cory Favreau
Portfolio Leadership Associate of the Year
Nominees:
Paul Christensen
Nadine Gallegos

Colleen Zimmerman
Customer Intelligence Associate of the Year
Nominees:
Marketa Howarth
Erin West

Keith Lindstrom
The Estates Group Account Manager of the Year

Steven Mcmurtry
Brown Forman Director of Chain

Chris Brink
Chain Sales Representative Merchandiser of the Year – AMERICAN DIVISION
Nominees:
Hailey Sadler
Mark Goldman

Paula Lopez
Chain Sales Representative Merchandiser of the Year – FREEDOM COAST DIVISION
Spencer Jensen
Jessie Barrera

Lisa Buell
Sales Execution Support Associate of the Year

Oscar Jimenez
General Market Merchandiser of the Year
Nominees:
Kevin Garrettson
Alex Rendon

Maria Mazzaferri
General Market Account Executive of Year Off-Premise

Mike Wolf
Delivery Driver of the Year
Nominees:
Jonathon Chaidez

Sara Bry
Pricing / Millennium Marketing Group Associate
Nominees:
Kelly Reynolds   
Jennie Rose

Kevin Perez
Northern California Account Executive of the Year
Nominees:
Bevin Callahan
James Stewart

Matthew Dankowski
Northern California Chain Director of the Year

Rosanne DeBenedetti
The Estates Group Import Specialist of the Year

Daniel Phillips
General Market Brand Development Manager
Nominees:
Dustin Heal
Michelle Jalowiec

Matthew Lozano
Chain Sales Representative Merchandiser of the Year – NATIONAL DIVISION
Nominees:
Ericca Steele
Shannon Cheng

Jennifer Larson
Chain Sales Representative Merchandiser of the Year – LIBERTY DIVISION
Nominees:
Ablert Kong

Michael Simpson
Inside Sales Representative of the Year
Nominees:
Eric Fantaski

David Brambila
General Market Rookie of the Year Off-Premise
Nominees:
Blake Crawford

Michael Garrity
General Market Assistant Division Manager of the Year Off-Premise
Nominees:
Arthur Hoxie
Logan Berg

Ruben Reyes
Semi-Driver of the Year
Nominees:
Filiberto Martinez

Marco Camacho
Marketing & Creative Services Associate
Nominees:
Felicia Pines
Cheryl Lyn Membrere

Annie Henton
Account Executive of the Year – On-Premise
Nominees:
Brett Petler
Russ Roesselet

Adam Fiori
The Estates Group Rookie of the Year
Nominees:
Brittany Klipper
Meredith Ring

Kyle Norton
Chain Ambassador of the Year
Nominees:
Laszlo Papp
Robert Bowman

Lynne Jackson
Chain Merchandising Display of the Year
Nominees:
Melissa Borras
Chris Whittington
Jarrod Poole

Ryan Barron
Chain Sales Representative Merchandiser of the Year – PACIFIC COAST DIVISION
Nominees:
Scott Johnson
Zach Taylor

Justin Clarke
Chain Merchandising Director of the Year
Nominees:
Brittney Carlos
Justin Terrazas

Christopher Johnson
General Market Salesperson of the Year Off-Premise

Justin Hamilton
General Market Salesperson of the Year On-Premise

Johnny Thompson
General Market Assistant Division Manager of the Year On-Premise
Nominees:
Scott Judd
Andrew Zembo

The Estates Group Team of the Year Winners: Kevin Fitzsimmons – DM, Rosanne DeBenedetti – IS, Chad Brengle – AM, Moody Keliihoomalu – AM, Peter Stewart – AM, Robert Gordon – AM, Keith Lindstrom – AM, Richard Gilpin – AM.

Chain Merchandising Team of the Year – AMERICAN DIVISION Winners: John Lemos, William Mohring, Angela Jongema, Balveen Mann, Cecilee Maughan, Alex Meyers, Joseph Looza; Nominees: Travis Jarvis

Chain Merchandising Team of the Year – NATIONAL DIVISION Winners: Emily Larson, Damon Stroup, Shannon Cheng, Ericca Steele, Michael Medeiros, Joshua Brakkee; Nominees: Taylor Hardoin

Chain Merchandising Team of the Year – PACIFIC COAST DIVISION Winners: Garrett Capel, Larry Dyson, Lisa Breitigam, Sean Patrick, Steven Romo, Zachary Taylor; Nominees: Trace Terrell, Chris Carroll

Chain Merchandising Team of the Year – FREEDOM DIVISION Winners: Kaitlyn DeCoite, Gerald Moore-Rhodes, Spencer Jensen, Griffon English, Parker Hayes, Zachary Maloney; Nominees: Linda Silvey

Chain Merchandising Team of the Year – LIBERTY DIVISION Winners: Cindy Allen, David Buckelheide, Trevor Cooke, Albert Kong, Jennifer Larson, Anthony Velarde